UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@007 - 007 masz rację bo to jest hipokryzja i dziadostwo Biednej Lewicy Reakcyjnej, że kobiety i homoseksualiści coś wywalczą i dla nich, myślą że głupki bedą na nich tyrać a oni będą zasiadać w komisjach na stołkach i bić pianę, wystarczy spojrzeć na nich w tv jakie markowe ubranka mają, mieszkanka za ile tyś zł, bryki i komóry hahahaha żałosne fircyki, rublami złotówkami euro i dolarami nie gardzą, szmal musi się zgadzać.
x2