UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
towarzysz, głupiec na 100%, idź żryj z Pisowsko-Pełowskiego koryta dostaniecie 1% w wyborach to hajs będzie się zgadzał, fajnie że chcesz zapędzić kobiety do kołchozu żeby wyrabiały 150% normy i pozabijać tych co powyłazili z lasu w 45,no i chłopów co mają więcej krów czy świń niż inni ale na sam koniec chcesz mieć smartfonika za 1500zł i internecik amerykański, no i ubranka z galerii handlowej oczywiście markowe, no i samochodzik by sie przydał ? niemiecki ? włoski ? francuski ? japoński ? czyli faszystowski, a na sam koniec idz zgłoś się na 1000-lecia i opowiedz im co wypisujesz może coś ci poradzą.
007