UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Znam wielu nauczycieli elblaskich szkół, którzy codziennie dojeżdżają do pracy z Braniewa. Codziennie co najmniej 100 km w obie strony! Dlaczego nie ma dla nich pracy w rodzinnym mieście????

KL

Anuluj