UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Braniewo tak samo jak inne miasteczka z tego regionu są przeznaczone na wymarcie, wyludniają sie co rok, nikt i nic tam nie inwestuję bo sie nie opłaca a nie opłaca się bo te miasteczka są po prostu podwykonawcą i to takim głębokim wiekszych miast, infrastruktura marna, praktycznie nie ma tam zabytków bo nie zostały odbudowane po wojnie, każdy młody człowiek kończy szkołę i ucieka do dużych miast albo za granicę bo tam mają znajomych czy braci czy siostry i koło sie zamyka, zostają tylko ludzie starsi

007

Anuluj