UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dla ludzi mieszkających w Elblągu wynika to, że można pojechać ciut dalej niż Frombork pochodzić i pozwiedzać, oraz to że kierunkiem wypraw nie musi być wielki Gdańsk.
Tomasz 85
Dla ludzi mieszkających w Elblągu wynika to, że można pojechać ciut dalej niż Frombork pochodzić i pozwiedzać, oraz to że kierunkiem wypraw nie musi być wielki Gdańsk.
Tomasz 85