UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dla ludzi mieszkających w Elblągu wynika to, że można pojechać ciut dalej niż Frombork pochodzić i pozwiedzać, oraz to że kierunkiem wypraw nie musi być wielki Gdańsk.

Tomasz 85

Anuluj