UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A co ma z tego artykułu niby wynikać dla Elbląga? Przecież to cykl opowiadający o okolicach Elbląga, podpowiada, gdzie można jechać. Był już Malbork, Sztum, Frombork. Nieukiem to ty jesteś, bo czytać nie umiesz ze zrozumieniem.