UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A co ma z tego artykułu niby wynikać dla Elbląga? Przecież to cykl opowiadający o okolicach Elbląga, podpowiada, gdzie można jechać. Był już Malbork, Sztum, Frombork. Nieukiem to ty jesteś, bo czytać nie umiesz ze zrozumieniem.


Anuluj