UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Cześć i Chwała Bohaterkom Dobrej Roboty i Budowniczym Ludowej Ojczyzny!:) Swoją drogą, to dość znamienne jest, że podczas gdy ówczesne kobiety wyrabiały 150% normy żywiąc i odbudowując kraj oraz utrzymując rodziny, to różne wtedy inne reakcyjne obrzempały, co to świeżo z lasu były powychodziły, tylko knuły, jątrzyły, podżegały, sabotowały, podkopywały, kułaczyły i generalnie sypały piach w tryby wspólnej socjalistycznej ojczyzny. Widać jest prawdą powiedzenie pierwszych emancypantek, że Rewolucja jest Kobietą:)

RobertKoliński

Anuluj