UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie tyle miasto powinno wspomagać drużynę, co prywatni sponsorzy, tacy jak pochodząca z Elbląga jedna z największych marek piwa w Polsce. Jak na taki potencjał, to mogliby się troszkę bardziej postarać. ..
laskipaa