UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie tyle miasto powinno wspomagać drużynę, co prywatni sponsorzy, tacy jak pochodząca z Elbląga jedna z największych marek piwa w Polsce. Jak na taki potencjał, to mogliby się troszkę bardziej postarać. ..

laskipaa

Anuluj