UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Można śmiało napisać że wreszcie mamy drużynę z jajami a nie zlepek patafianów jak to było do tej pory. Brawo piłkarze, brawo trener Nocoń. Gdyby miasto naprawdę chciało dobrze wspomóc drużynę to kto wie, może w tym sezonie ta ekipa powalczyłaby o coś więcej niż tylko utrzymanie. Żeby jeszcze gruby wypłacał na bieżąco to co jest winien chłopakom( zaległą kasę za premie) to kto wie?
Sami