UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Super mecz, super atmosfera. Remis no cóż nie przegrana :) dwie czerwone?? Nocoń za co??
Pijak z prostej
Super mecz, super atmosfera. Remis no cóż nie przegrana :) dwie czerwone?? Nocoń za co??
Pijak z prostej