UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

i znowu ruska frazeologia, niech kolega napisze co bylo przed wyprawą na Moskwę i po niej? ...przed nie było z nic, zero Polski, Ruscy uważali, ze Polakow nie ma, kraj nie istnieje, ale po tej niby katastrofie miskiewskiej tej niby tragedii, co się stało? a stało się Królestwo Polskie z królem, Polska odrodziła się, trwała do 1832 roku, więc o czy balwanku prawisz? dla wiadomości dodam, że polskie wojsko całkiem sprawnie i z minimalnymi stratami wróciło spod Moskwy, pod Berezyną polscy saperzy ratowali armię i to skutecznie, Wilno broniło się też tylko dzięki Polakom i Bawarom całkiem nieźle jak na dysproporcje sił, i teraz po tym wsztstkim jakiś cymbał będzie opowiadał, ze " bez sensu' ...bez sensu to jest lizac ruską d.... , ale jak lubisz co się realuzuj

Wzrasta

Anuluj