UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Miło było posłuchać jak pan wojewoda Sadowski (PiS, a jakże) młodym żołnierzom za chlubny przykład podawał zajęcie Moskwy pod wodzą Napoleona. Nie dość, że cesarz cynicznie wykorzystał patriotyzm polskich żołnierzy do własnych imperialnych interesów, to jeszcze doprowadził do niechlubnej rejterady, okupionej olbrzymimi stratami. Prawie cała armia wymarzła uciekając w popłochu. Najwidoczniej Rosjanom nie przypadł do gustu okupant, który nawet widelcem nie potrafił się posługiwać. No faktem jest, że w nagrodę cesarz Francuzów wysłał to co zostało w nagrodę na all inclusiv na Dominikanę. W przerwach między piciem drinków z parasolkami nasi dzielni wiarusi tłumili powstanie localesów walczących o wyzwolenie się spod francuskiego jarzma. Panie wojewodo, czasami trzeba się zastanowić co się, no tego. .. gada!

patriot

Anuluj