UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nieee!!!! Towarzyszu Kolinski!!! przypominamy że mamy rok 2019!! Przespaliście pod lodem 50 lat czy co??? Pisanie takich peanów byłoby dobre w 1982 kiedy uczeń wielkiego mistrza Rokossowkiego walczył na pierwszej linii z zaplutymi karłami reakcji solidarnościowej. Ale teraz?? Towarzyszu!!! Bo nie będziemy zadowoleni na Łubiance, oj nie będziemy!!!!


Anuluj