UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Aż w oku kręci się łezka jak widzimy w tv miasta podobne wielkością i imprezy z amfiteatrze nowoczesnych dużych. A w Elblągu macie,,, .


Anuluj