UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Aż w oku kręci się łezka jak widzimy w tv miasta podobne wielkością i imprezy z amfiteatrze nowoczesnych dużych. A w Elblągu macie,,, .
Aż w oku kręci się łezka jak widzimy w tv miasta podobne wielkością i imprezy z amfiteatrze nowoczesnych dużych. A w Elblągu macie,,, .