UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A o budowie nowego amfiteatru nadal cisza i o remoncie basenu kąpieliska. Spadajcie wszyscy z tego U M. Miasto 130tys jak wieś.
A o budowie nowego amfiteatru nadal cisza i o remoncie basenu kąpieliska. Spadajcie wszyscy z tego U M. Miasto 130tys jak wieś.