UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
o co Wam chodzi 16,17,18 latki grają na równi z seniorami na poziomie IV ligi to źle? Wy to się znacie na piłce
o co Wam chodzi 16,17,18 latki grają na równi z seniorami na poziomie IV ligi to źle? Wy to się znacie na piłce