UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo widoczny brak Bradtke i Zaleskiego na ich miejsca wskoczyli jacyś ,,niewidomi" z drużyny K.Przybyly którzy w rozgrywkach juniorskich nie radzili sobie z rówieśnikami.
Kibic Olimpia
Bardzo widoczny brak Bradtke i Zaleskiego na ich miejsca wskoczyli jacyś ,,niewidomi" z drużyny K.Przybyly którzy w rozgrywkach juniorskich nie radzili sobie z rówieśnikami.
Kibic Olimpia