UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Żeby nie Pan Hipp to Podągi wyglądałby jak wiele wsi popegerowskich a tak wiele rodzin ma prace i nie musi oglądać się za zasiłkiem. Nie należy ludzi sumiennie pracujących nazywać parobkami .
R.
Żeby nie Pan Hipp to Podągi wyglądałby jak wiele wsi popegerowskich a tak wiele rodzin ma prace i nie musi oglądać się za zasiłkiem. Nie należy ludzi sumiennie pracujących nazywać parobkami .
R.