UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Żeby nie Pan Hipp to Podągi wyglądałby jak wiele wsi popegerowskich a tak wiele rodzin ma prace i nie musi oglądać się za zasiłkiem. Nie należy ludzi sumiennie pracujących nazywać parobkami .

R.

Anuluj