UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak najwięcej w Elblągu powinno powstac takich instytucji, które generują miejsca pracy, dają podatki do naszej kasy, stymulują handel i budowę mieszkań w Elblągu a pieniądze na to płyną z zewnątrz. Myślę także o np nowym zakładzie karnym lub innych jednostkach tego typu. Dlaczego miałby taki pułk zostać utworzony w Olsztynie albo jeszcze gdzieś indziej? A tak da coś i to sporo Elblagowi jako rekompensata chociażby dawnych Wojskowych Zakladow Naprawczych (później Lotniskowych). Dobra wiadomość i oby takich więcej.

BEZ ŚCIEM proszę

Anuluj