UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
dziekujemy Panu Wroblewskiemu, ze w ramach dowodzenia Wojskiem.Polskim wydal rozkaz uformowania pułku, czekamy na rizkach uformowania dywizji, a najlepiej calej armii logistycznej,
wdzieczny narod
dziekujemy Panu Wroblewskiemu, ze w ramach dowodzenia Wojskiem.Polskim wydal rozkaz uformowania pułku, czekamy na rizkach uformowania dywizji, a najlepiej calej armii logistycznej,
wdzieczny narod