UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

dziekujemy Panu Wroblewskiemu, ze w ramach dowodzenia Wojskiem.Polskim wydal rozkaz uformowania pułku, czekamy na rizkach uformowania dywizji, a najlepiej calej armii logistycznej,

wdzieczny narod

Anuluj