UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
' Mam ukończone studia wyższe na kierunku pedagogika specjalna " to faktycznie wykształcenie bardzo przydatne w tym że pułku, czytając jakich specjalistów potrzebuje. Coś tu jest zupełnie nie zrozumiałe. Z tego co wiadomo po likwidacji służby zasadniczej miały być wcielane do armii osoby z konkretnymi potrzebnymi specjalnościami, czyli np : kierowcy C, C E, itp itd. .. ??
???????