UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dobre sobie pracodawca za kasę podatniów dla bezproduktywnej budżetówki. Wszyscy mamy z tego powodu klaskać?
Dobre sobie pracodawca za kasę podatniów dla bezproduktywnej budżetówki. Wszyscy mamy z tego powodu klaskać?