UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Cytat z PortElu: "Wczoraj (2 kwietna) prezydent Elbląga powołał Zespół ds. kierunków funkcjonowania komunikacji miejskiej w Elblągu. Zadaniem zespołu będzie wskazanie kierunków rozwoju funkcjonowania komunikacji miejskiej w Elblągu, które będą zachęcały mieszkańców do korzystania z transportu publicznego, a ponadto opracowanie wytycznych dla nowego przetargu na obsługę linii komunikacyjnych. " I na CH. wyp.. środków publicznych, powoływanie pierdzistołków, skoro podmioty gospodarcze - jakby nie patrzeć - inwestujące w rozwój tej wsi wstawiają się za kadrą pracowniczą, czyli potencjalnymi klientami komunikacji miejskiej, skoro twór zwany ZKMem i tak ma wszelkie postulaty w rzyci, czytaj: we d..? Ktoś już słusznie pisał: bo to Biedrąg jest. Zaczynam się z tym zgdadzać. Tu jest wszystko na nie! Tylko nie, nie i nie! Ja pier..., co za wiocha! Jakoś w innych miastach da się!

oCHtuChodzi?

Anuluj