UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tam muszą być osiedla,szkoły,sklepy,przedszkola...wtedy na Modrzewinie będzie komunikacja!!! A tak dla POTENTATA PIWNEGO TAKI BUSIK DLA PRACOWNIKÓW TO PIKUŚ!
Tam muszą być osiedla,szkoły,sklepy,przedszkola...wtedy na Modrzewinie będzie komunikacja!!! A tak dla POTENTATA PIWNEGO TAKI BUSIK DLA PRACOWNIKÓW TO PIKUŚ!