UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tam muszą być osiedla,szkoły,sklepy,przedszkola...wtedy na Modrzewinie będzie komunikacja!!! A tak dla POTENTATA PIWNEGO TAKI BUSIK DLA PRACOWNIKÓW TO PIKUŚ!


Anuluj