UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy to miasto to ma w ogóle jakąś przyszłość ? Kto tu zarządza ? Na Modrzewinie niedługo chodniki zarosną trawą. .. WSTYD WSTYD WSTYD
Czy to miasto to ma w ogóle jakąś przyszłość ? Kto tu zarządza ? Na Modrzewinie niedługo chodniki zarosną trawą. .. WSTYD WSTYD WSTYD