UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy to miasto to ma w ogóle jakąś przyszłość ? Kto tu zarządza ? Na Modrzewinie niedługo chodniki zarosną trawą. .. WSTYD WSTYD WSTYD


Anuluj