UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A były czasy kiedy autobus nr 9 kursował kilka razy na godzinę z Zawady na dworzec i była to bardzo dobra trasa .
Elblążanin 666
A były czasy kiedy autobus nr 9 kursował kilka razy na godzinę z Zawady na dworzec i była to bardzo dobra trasa .
Elblążanin 666