UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy taka firma nie może zorganizować własnego transportu? Na miasto nie ma co liczyc, od miesiąca linia 13, 31 to parodia systemu udusić się można w tych autobusach zastępczych z resztą nie jest lepiej.


Anuluj