UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I bardzo fajna wycieczka - dziękujemy archeolożce Uli za ciekawy spacer i mnóstwo interesujących informacji, którymi się z nami podczas tegoż podzieliła:)
RobertKoliński
I bardzo fajna wycieczka - dziękujemy archeolożce Uli za ciekawy spacer i mnóstwo interesujących informacji, którymi się z nami podczas tegoż podzieliła:)
RobertKoliński