UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I bardzo fajna wycieczka - dziękujemy archeolożce Uli za ciekawy spacer i mnóstwo interesujących informacji, którymi się z nami podczas tegoż podzieliła:)

RobertKoliński

Anuluj