UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Każde miasto korzysta z tego co ma najlepsze. I o wielu miastach czy regionach można by było powiedzieć .gdyby nie.......
NE
Każde miasto korzysta z tego co ma najlepsze. I o wielu miastach czy regionach można by było powiedzieć .gdyby nie.......
NE