UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda Pawła Rogoza.Dobre warunki fizyczne.W obronie by pograł jeszcze na Krakusa.Ten bramkarz co ma być zakontraktowany.To nie przypadkiem Kapłon z OE?.
Pozdrawiam Violę
Szkoda Pawła Rogoza.Dobre warunki fizyczne.W obronie by pograł jeszcze na Krakusa.Ten bramkarz co ma być zakontraktowany.To nie przypadkiem Kapłon z OE?.
Pozdrawiam Violę