UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda Pawła Rogoza.Dobre warunki fizyczne.W obronie by pograł jeszcze na Krakusa.Ten bramkarz co ma być zakontraktowany.To nie przypadkiem Kapłon z OE?.

Pozdrawiam Violę

Anuluj