UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czytaj ze zrozumieniem. Jak nie kumasz to ci wytłumaczę. Trudno zdążyć tzn że chcę być i na Conce i na Olimpii. Rozumiesz ?!

elblążanin.

Anuluj