UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Źle że mecze Concordii i Olimpii się nachodzą. Trudno będzie zdążyć na mecz Olimpii w sobotę na 19 z Krakusa. Działacze pomysleć trochę i więcej tak nie robić!!!
elblążanin.
Źle że mecze Concordii i Olimpii się nachodzą. Trudno będzie zdążyć na mecz Olimpii w sobotę na 19 z Krakusa. Działacze pomysleć trochę i więcej tak nie robić!!!
elblążanin.