UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Źle że mecze Concordii i Olimpii się nachodzą. Trudno będzie zdążyć na mecz Olimpii w sobotę na 19 z Krakusa. Działacze pomysleć trochę i więcej tak nie robić!!!

elblążanin.

Anuluj