UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Znakomity Dyrektor EOK. Wielka strata dla elbląskiej kultury. Pani Dyrektor. Dziękuję za znakomicie organizowane koncerty, świetnych zaproszonych muzyków i dyrygentów A przede wszystkim Pani obecność i nawiązywanie milych relacji z elbląskimi melomanami.

MarBino

Anuluj