UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy to ta pani, która robiła elbląskie noce? To było wydarzenie! Tłumy ludzi i wspaniali artyści. Nawet nie przeszkadzalo mi to, że wakacje się konczą, bo wiedziałam, ze pójdę na noce. .. Szkoda ich


Anuluj