UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy to ta pani, która robiła elbląskie noce? To było wydarzenie! Tłumy ludzi i wspaniali artyści. Nawet nie przeszkadzalo mi to, że wakacje się konczą, bo wiedziałam, ze pójdę na noce. .. Szkoda ich
Czy to ta pani, która robiła elbląskie noce? To było wydarzenie! Tłumy ludzi i wspaniali artyści. Nawet nie przeszkadzalo mi to, że wakacje się konczą, bo wiedziałam, ze pójdę na noce. .. Szkoda ich