UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Cokolwiek tu hejterzy o panie Bożenie nie napiszą, to fakt jest taki, że czarno widzę bez niej przyszłość orkiestry :(

patriot

Anuluj