UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Cokolwiek tu hejterzy o panie Bożenie nie napiszą, to fakt jest taki, że czarno widzę bez niej przyszłość orkiestry :(
patriot
Cokolwiek tu hejterzy o panie Bożenie nie napiszą, to fakt jest taki, że czarno widzę bez niej przyszłość orkiestry :(
patriot