UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak to który każdy kraj na Zachodzie tak ma, a w USA nawet jak rzeka nieduża płynie przez twoje pole to sobie możesz na niej tamę postawić a woda jest twoja i ryby w niej też i nikt tam nie ma prawa wchodzić, albo możesz zmienić jej bieg jak ci się podoba to co w ziemi jak ropa, złoto wegiel też jest tam własnością właściciela i to jest właśnie wolny rynek. Proste. Nie mamy żadnego wolnego rynku w Polsce, bo są normy i wymogi UE w latach 90 na początku był tylko wolny rynek. Ja mam taką studnie z której woda leje się cały czas jak ze strumienia, wypływa non stop, więc nie gadaj bzdur, że żaden rolnik nie ma studni wydajnej. A kraj mamy z gospodarką mieszaną i wzrost gospodarczy jest u nas w dużej części dzięki rolnictwu, bo eksport polskiej żywności to ponad 30 mld Euro rocznie i jest to jeden z nielicznych działów gospodarki Polski, gdzie mamy dodatnie saldo. Poza tym z rolnictwa żyją tysiące firm powiązanych z nim.


Anuluj