UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A słyszałeś o czymś takim jak remonty dróg? Poza tym te drogi zostały wybudowane dla rolników, na wsiach to drogi dojazdowe do pól i gospodarstw. Dlatego powinny być przystosowane do ciężkiego sprzętu. Proste i logiczne na całym świecie tak jest. Tak jak koło mnie budowali drogę i robili wysepki ze znakami, a na konsultacjach ludzie mówili, że w miejscu wysepek droga jest za wąska i nie będą mogły przejeżdżać kombajny i ciężarówki i te znaki zaraz zniszczą, no i władze mówiły: nieprawda, nieprawda i co? Minęło kilka tygodni od otwarcia i żadnego ze znaków już tam nie było.


Anuluj