UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A dlaczego mają płacić? Wody są po to, żeby z nich korzystać zawsze to było darmowe poza tym jak ktoś ma swoją studnię czy staw/jezioro, to też nie płaci. Jak Będzie płacić to potem ostatecznie konsument zapłaci za to w sklepie, bo będzie miał wyższe ceny. Kiedyś nie trzeba było żadnych pozwoleń i certyfikatów i dzisiaj powinno tak być tak jak jest w USA, co znajdziesz w swojej ziemi jest twoje i co płynie przez twoją ziemię też.
Zen