UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jako osoba, która głosowała zaciekle na nasze miasto, by wygrało, cieszę się bardzo z tych realizacji! Warto było mobilizować znajomych. Piękne i unikatowe realizacje, oby inni wzięli przykład!
Jako osoba, która głosowała zaciekle na nasze miasto, by wygrało, cieszę się bardzo z tych realizacji! Warto było mobilizować znajomych. Piękne i unikatowe realizacje, oby inni wzięli przykład!