UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda że nie zajęli się budynkiem Świat Dziecka. Tam jest największy koszmar. Kiczowatych szyldów więcej niż elewacji.

dtgchvjbk

Anuluj