UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda że nie zajęli się budynkiem Świat Dziecka. Tam jest największy koszmar. Kiczowatych szyldów więcej niż elewacji.
dtgchvjbk
Szkoda że nie zajęli się budynkiem Świat Dziecka. Tam jest największy koszmar. Kiczowatych szyldów więcej niż elewacji.
dtgchvjbk