UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

na szczęście nikt nikomu nic nie karze, chodzi mi o to, że nie można robić czegoś dla jednych kosztem drugich, brak organizacji, policja niedoinformowana, ludzie, z tego co piszą, mieli problem z wyjazdem z miasta, może mieli pilną potrzebę wyjazdu, więc tekst o pociągu, rowerze bezsensowny. Na szczęści wielu ludzi ma inne pasje i zajęcia niż bieganie, jeżdżenie i pływanie i realizują je poza tym padołem tutaj. .. jak wam starczy to co było w tam ironmanie, czy jak to tam leci, to wasza sprawa

kreciol

Anuluj