UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@kreciol - Przepraszam bardzo, a kto komuś karze coś podziwiać? Po za tym tekst o bieganiu po lasach trochę śmieszny. To może ty przerzuć sie na rower, autobus, pociąg albo własne nogi to ta odrobina niekomfortowego przemieszczania się po małym kawałku miasta nie będzie dla ciebie aż tak dokuczliwa. Impreza organizowana JEDEN raz w roku a leniwcy juz jak zwykle marudzą


Anuluj