UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@kreciol - W kwestii organizacji imprezy (rower, bieg) nie będę się wypowiadał, ponieważ nie widziałem na własne oczy (aczkolwiek jestem w stanie uwierzyć na słowo, że była daleka od ideału). W kwestii określenia zawodników "niedowartościowanymi" jak najbardziej zabiorę głos. Nikt nie każe nikomu niczego podziwiać ani podzielać czyjejś opinii. Dlaczego mam przyjmować jego opinię skoro się z nią nie zgadzam i jest ona moim zdaniem idiotyczna (w kwestii "niedowartościowania"). Gdyby miał na myśli głównie organizację "wszystkiego wokoło", to raczej od tej kwestii rozpocząłby swoją wypowiedź. A tak sprawia wrażenie zwyczajnego, anonimowego frustrata.


Anuluj