UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
uderz w stół, . .. ., dlaczego wszyscy muszą podziwiać to co wy? gościu nie lubi biegów i robienia a siebie herosa a potem fatygowania zespołów ratowniczych jak wam serce staje wodzie, ma do tego prawo, to tak jak z lewakami i perwerą w lgbt, nie muszę się nimi zgadzać, wraził swoją opinię, to przyjmijcie to. .. głownie chodzi mu o organizację wszystkiego wokoło, dlaczego całe miasto ma stać pół niedzieli, biegajcie sobie po lasach i nie blokujcie życia innym
kreciol