UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Mieszkaniec007 - Jak rozumiem nie oglądasz ani nie uczestniczysz w żadnych sportach, żeby przypadkiem nikt cie nie posądził o dowartościowywanie się. Ba twoje dzieci nie muszą lub nie będą musiały mieć dobrych ocen w szkole czy iść na studia bo to tez rodzaj dowartościowania. Praca u ciebie też jest za minimalną ot tak, żeby tylko nie umieć z głodu bo przecież dobra pensja to rodzaj dowartościowania twoich umiejętności przez pracodawco czego zapewne za nic na świecie nie chciałbyś. Acha i według twpjej logiki każdy mistrz olimpijski jest osobą niedowartościowaną.
Mavra