UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I po co to dziadostwo? Pol miasta sparalizowane bo jakies niedowartosciowane jednostki chcialy sie pobawic w sport. Organizacja ruchu zero. Zeby z miasta wyjechac godzina zmarnowana bo nikt nie wie kiedy i co jest zamykana. Takie elblaskie dziadostwo. Jak zawsze

Mieszkaniec007

Anuluj