UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dobry start Olimpii ! Mimo tylko dwóch nominalnych napastników w kadrze , potrafimy wsadzić 4 gole ! To dobrze rokuje ;D Choć przyznam , że to najbardziej mnie martwilo. Bravo dla juniorów (Oskar oraz Michał) jak i dla małego oczywiście ;] pozdro dla wariatów ze Słonecznej !! OLIMPIA ELBLĄG !
Zryciuch