UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gratulacje chłopaki. nikt się nie spodziewał takiej ilości bramek. Zero z tyłu. To jest coś. Ale nie zapominajmy ze to druzyna ( Lech ) przede wszystkim młodzieżowa. Dobry poczatek ligi, morale podbudowane i gramy dalej.
superprezio