UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Lech II widać, że to "dzieci" z potencjałem, nie ograne na szczeblu centralnym, ze słabymi nerwami. Olimpia nie grała źle, grała dobrze, do rewelacji dużo brakuje. Mimo to po pierwszek kolejce mamy lidera trener Nocoń jest dobry taktycznie w obronie :)
Pijak z prostej