UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
elblazanie moga zazdroscic tego placu z figurami i fontanna i ławeczkami. elblascy włodarze tego nie widza u nich nadal prl.
elblazanie moga zazdroscic tego placu z figurami i fontanna i ławeczkami. elblascy włodarze tego nie widza u nich nadal prl.